Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

OPPIK - Operační program podnikání a inovace pro konkurenceschopnost

Kontakty

Provozovatel OPPI.CZ

Provozovatelem informačního webu o Operačním programu podnikání a inovace (OPPI) a Operačním programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OPPIK) je společnost CYRRUS ADVISORY, a.s.

Naše společnost patří mezi přední poskytovatele dotačního poradenství a problematiky veřejných zakázek v České republice. Pro Ministerstvo pro místní rozvoj spravujeme národní databázi dotací, provozujeme největší web o všech dotačních příležitostech v ČR, www.dotacni.info a vyvinuli jsme také vlastní nástroj na hlídání a správu všech dotačních příležitostí, Dotační Manager.

V programech na podporu podnikatelů se můžeme pochlubit stovkami úspěšně zrealizovaných projektů, naši konzultanti se účastní debat v odborných časopisech, TV, rozhlase.

Pro více informací nebo pomoc s přípravou vašeho projektu nás neváhejte kontaktovat na @: dotazy@oppi.cz, tel.: +420 538 705 776. Navštívit nás můžete také na pobočkách v Praze, Písku, Šumperku, Vyškově, Zlíně a Ostravě nebo na našem CYRRUS baru v Brně, více informací naleznete v sekci Kontakty.

CYRRUS bar

Veškeré informace uváděné na webu www.oppi.cz pocházejí z vlastní tvorby autorů webu a oficiálních stránek řídícího orgánu OPPI/OPPIK, Ministerstva průmyslu a obchodu, respektive zprostředkujícího orgánu, Agentury Czechinvest.

Loading...
Loading...